Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi olarak kaliteli hizmet ve etkin denetim anlayışımızla, kesintisiz enerjinin sağlandığı “Aydınlık Türkiye” hedefine ulaşmak için;
- Faaliyetlerimizi yasal yükümlülükler ve standartların gereklilikleri doğrultusunda sürdürülebilirlik, sürekli iyileştirme ve paydaşların memnuniyetini esas alarak yürütmeyi,
- Hedef odaklı ve risk temelli düşünce yöntemlerini esas alarak yönetim sistemlerimizin performansını sürekli iyileştirmeyi,
- Yenilikçi yöntemler kullanarak, elektrik dağıtım faaliyetlerinde hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamayı ve bu konuda sektöre yön vermek için çalışmayı,
- Gıda güvenliğini sürekli kılacak bir yaklaşım sergileyerek sağlıklı ve hijyenik ortamlarda kaliteli yemek üretimini ve sunumunu gerçekleştirmeyi,
- İş sağlığı ve güvenliği tehlikelerini ortadan kaldırarak ve risklerini azaltarak işle ilgili yaralanmayı ve sağlığın bozulmasını önlemeyi,
- Çalışanlarımızın ve çalışan temsilcilerimizin katılımı ile sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmayı,
- Kurumsal ve kişiye özel bilgileri gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik ilkeleri doğrultusunda yönetmeyi, bilgi güvenliğini ve sürekliliğini sağlamayı,
- Çevreye ve doğaya duyarlı, yaşam döngüsü bakış açısına uygun olarak atıkları azaltmayı, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanarak çevreyi korumayı ve enerjiyi verimli kullanmayı,
- Çalışanlarımızdaki farkındalığı arttırarak Entegre Yönetim Sistemi bilincini kurumsal bir kültüre dönüştürmeyi ve paydaşların bu kültüre katılımını sağlamayı,
taahhüt ederiz.
Ömer Sami YAPICI
Yönetim Kurulu Başkanı
Genel Müdür
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi | ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi | ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi | ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi |